режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Інформація » Грунтовка стін перед машинною штукатуркою

Грунтовка стін перед машинною штукатуркою

Одна з базових стадій є ґрунтовка стін. Метод підійде з метою кімнатних робіт, в яких стіни не відрізняються акуратністю. Грунт може допомогти справитись з пилом і брудом.
Перед цим, як  перейти до штукатуркои, потрібно очистити поверхню стіни. Слід заподіяти прошарок грунтовального складу в основу, знижуючи цим найбільш поглинаючу якість поверхні.

Грунтовка стін перед машинною штукатуркою

Вже Після роботи поліпшиться зчеплення штукатурки з пролетарної складової стіни. Якщо підібрана область була пофарбована, або огорнута побілкою, тоді прошарок потрібно прибрати. Після очищення слід в поверхню стіни заподіяти спеціальну структуру.


Машинну штукатурку завдають шляхом високого тиску. У результаті склад має чудове з'єднання з поверхнею стіни. Деякі зустрічаються з обставинами, якщо стіни мають пухку текстуру, особливо якщо поверхня знаходиться в кімнатах з високою вогкістю. Ґрунтування ідеально підійде для ванної кімнати, підвальних і напівпідвальних кімнат.


Грунтовку необхідно вибирати відштовхуючись від певної проблеми, так само як є продукти харчування з різною глибиною вторгнення, а також різними складовими.


Попадаються умови, якщо русти також стики зроблені з різних використаних матеріалів. У цьому випадку під час штукатурки потрібно доповнювати зміцнюючий прошарок від спеціальної склотканинної штукатурної сітки. Правильніше припинити свій вибір на осередках, що не перевищують завбільшки 5 мм. Насиченість необхідно взяти зі 120 г/м. у цьому випадку діяльність буде створена без пошкоджень, таким чином як і на межі стиків різних використаних матеріалів не буде тріщин.

Монтаж маяків у стіну

Експерти рекомендують визначати залізні маяки власними ручками. З метою монтажу необхідно електролазерний ступінь. Маяки закріплюються безпосередньо до стіни. З метою монтажу застосовується спеціальний підготовлений матеріал.
Фахівці в будівництві фіксують, що штукатурні маяки потрібно встановлювати з метою здійснення гладкої поверхні у всіх поверхнях. Маяки необхідно фіксувати через попередньо приготовлену основу. Після закінчення роботи, для якісної штукаутрки, маяки необхідно прибрати і повернути поверхні первинний зовнішній вигляд типу, використовуючи штукатурну суміш.
При підборі маяків необхідно концентрувати інтерес на властивість продукту. Правильніше взяти ступень продукту, які не будуть втрачати зміну під час роботи над штукатурним пластом. Потрібно виділити особливу увагу цій стадії, таким чином як рівномірність поверхні стін безпосередньо залежить від точності конструкції маяків. Під час монтажу потрібно відсипати однакову дистанцію з фалду кімнатки аж до стелі, а також мати на увазі, що навіть невелика неточність здатна виконати поганий жарт зі стінами. Правильніше перевірити ще раз без винятку показники, а також не розраховувати тільки на висококласні вміння працівників.

Установка залізної сітки

Перед цим, як компенсувати стіни шаром штукатурки, потрібно визначити металеву сітку, особливо, якщо планується напилення поверхні шаром з Тридцять мм. металеву сітку потрібно використовувати при штукатурці фасадів, незалежно від ділянки стіни. У цьому випадку шар покрову повинен бути не більше 50 мм. Експерти фіксують, що при проведенні штукатурних праць у стелях, де шар покриву більше 20 мм, слід обов'язково використовувати металеву сітку.

У деяких випадках стіни компенсують штукатуркою механізованим методом. Цей метод передбачає застосування лише якісних консистенцій. Важливо грамотно вибрати насиченість також належну консистенцію розчину. Отримана конструкція не повина спускатися при нанесенні спеціальної станції. Діяльність виконується під значним тиском.


При нанесенні штукатурки механічним способом важливо використовувати гомогенний достаток. Склад слід обережно зачиняти в стіни і межу. Ефективність праць значно підвищується відповідно до рученого метода. Кустарна штукатурка забере в 3-4 хвилини більше періоду, ніж механічна. Характерною рисою механічного методу є в тому випадку, що напилення не покривається тріщинами в стіні, навіть якщо зробили досить сильний прошарок.

Під час штукатурки поверхні стіни вже після невеликої підсипки потрібно здійснити підрізування відповідно до певних маяків. Необхідно контролювати стан консистенції, а також функціонувати з витонченою субстанцією. Експерти рекомендують взяти принцип у формі трапеції. Механізм слід утримувати вертикально маякам. Після закінчення діяльність можна відзначити опуклості, що зникли. Стінка втратила все без винятку нерівності, а також шар згодом наповнив все без винятку роль серед маяками.
Склад майже миттєво підсихає, що негативно впливає на в'язкість субстанції.


У нас функціонують фахівці з великим стажем діяльності, які серйозно ставляться до кожного покупця. Ми надаємо якісні послуги, точно спостерігаємо за дотриманням певних норм і законів.
Цю роботу слід виконувати  точно , так як гіпсова суміш досить швидко сохне і мікров'язкість складу зникає. Наші експерти мають великий досвід роботи, підійдуть до процесу з максимальною відповідальністю. Ми забезпечуємо якість та надаємо обслуговування, точно дотримуючись всіх без винятку норм і умов - наприклад машинна штукаутрка Дарниця.

Усунення маяків із стін.

Якщо склад підсихає, його потрібно грамотно обрізати, а також зняти певні в площині маячки, виготовлені зі металу. Необхідно всерйоз наблизитися до цієї проблеми, щоб стіна залишилася без недоліків.
Після цього, як завершуєте штукатурити, маяки потрібно зняти і попрацювати над первозданним типом пролетарної поверхні. Припустимо відкладати маяки в санвузлах, особливо якщо планується монтаж керамічної плитки.
Необхідно мати на увазі, що «забуті» в штукатурній суміші маяки можуть коррозувати. Процедура не залежить від того, яка вода буде в кімнаті. Іржа буде відкладати іржаві плями в шпалерах або в іншій стінні. Зняти їх буде неможливо.
Необхідно зосередити інтерес у мікров'язкості штукатурки. Слід вибрати такого роду суміш, щоб пласти сохнули однаково. Брати маяки можна тільки в конкретний період, якщо склад не зовсім висох, а також мікров'язкість дає можливість дістати речовину, не зіпсувавши повний прошарок штукатурки.

Після того, як закінчилися діяльність згідно з вилученням маяків і були прийняті штроби, експерти радять приступати до остаточної підрізки. Слід буде зробити поверхню стіни абсолютно гладкою, зняти надлишки, які накопичуються в цих місцях. Ця стадія закінчує непросту діяльність також потребує великої кількості періоду. Склад повиннен повністю висохнути і зміцнитися роблять стяжку.


Гіпсова суміш у якості штукатурки часто застосовується з метою обробки внутрішніх стін будинку, таким чином як площина виглядає рівно. Білий тон стін дає можливість наклеювати шпалери кожного кольору.


Клієнти, що віддають перевагу механічній штукатурці цементною сумішшю фіксують, що поверхня стіни виходить більш жорсткою і має виражений сірий тон. Метод вимагатиме допоміжного вирівнювання стін за допомогою шпаклівки. Наші працівники мають трудовий стаж діяльність більше 5 років і схильні розділити власні знаннями і навички з метою ефективного здійснення Ваших думок і планів - ваші комментарі.
Фінальний етап містить у собі глянсування поверхні. З Метою діяльності знадобиться гіпсовий склад. Після глянсування поверхня стін виділяється гладкою конфігурацією і гладкістю. Діяльність з гіпсовою сумішшю не вимагатиме допоміжного витрати на інші використані матеріали. У результаті виходить ідеальний результат, якого складно досягти, працюючи з цементною сумішшю.

  • Наша компанія зможе допомогти вам з облицювальними працями в житлі, квартирі, автогаражі або в кожному іншому місці. Ми попередньо ставимо терміни здачі роботи, також чітко їх дотримуємося.
  • Наша фірма визначає  ціни на послуги. Компанія вирізняється значною продуктивністю. Фірма відповідає за якість послуг, що надає, розписується угода і договір.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: