режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Кладка стін перегородок з газобетону » Кладка перегородок з газосилікатних блоків. Місто Київ та область

Кладка перегородок з газосилікатних блоків. Місто Київ та область

Кладка перегородок з газосилікатних блоків в Києві та області має великий плюс, в порівнянні з цегляною або бетонною заливкою, перш за все швидкість зведення, підвищений рівень теплоізоляції і звуконепроникності, і звичайно ціна і вага - зменшене навантаження перегородок на конструкцію.
 

Газосилікатні блоки це негорючий матеріал який можна садити на клей або цементний розчин, в залежності від побажання клієнта.

Зведення стін з газобетону, хоча і здається дуже простим, але на практиці, великі блоки створюють багато проблем з виставленням за рівнем і навіть маючи професійні інструменти і дотримуючись технологічних норм, навіть професійні робітники, тільки великої практики, можуть швидко і технологічно правильно звести !!!стіни з газобетону.

Для зміцнення стін, кладку рекомендується армувати, причому перші чотири ряди від підлоги і чотири ряди від стелі армуються практично завжди. Якісно зведені перегородки, повинні бути практично ідеально рівними, щоб зменшити товщину штукатурки при оштукатурювання стін машинним способом.

Плюси і мінуси газосилікатних блоків

великий плюс газобетонних блоків полягає в найкращих теплоізоляційних властивостях, а також в низькій ціні в порівняння з іншими звичайними матеріалами.


є і мінус це не така ефективна звукоізоляція як у пінобетону. Тому для захисту від сторонніх звуків застосовуються коркові або мінераловатні плити

Товщина кладки перегородок з газосилікатних блоків?

для внутрішніх перегородок квартир або будинків, можна використовувати блоки невеликої товщини: 100-150 мм. Ширина таких блоків може становити 600 і 625 мм, а висота 200 мм, 250 мм і 300 мм. також слід врахувати що стіни вище 3 метрів потрібно вже зводити зі спіненого бетону товщиною від 2000 мм.

 

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі:

Олекса
Як на мене ставити силікат не вигідно! У квартирах - займає багато місця (товстий) для будинків він дуже крихкий!

--------------------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: