режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Кладка стін перегородок з газобетону » Штукатурка газобетоних стін в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари

Штукатурка газобетоних стін в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари

Газобетонні стіни необхідно обробляти, і найкращим будівельним матеріалом тут послужить штукатурка. Головна перевага штукатурки полягає в тому, що вона візуально робить стіни рівніше. А, крім того, вони стануть придатними для подальших косметичних робіт. Добре знати основні особливості газобетонних стін, щоб досягти найкращого результату.

Особливості укладання газобетоных блоків в Києві:

Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари

Штукатурка газобетонних стін в місті Київ та області вимагає дотримання певних технологічних вимог, в основі яких містяться нормативні показники, необхідні при будівництві конкретних будівель. Тому їх необхідно враховувати, щоб наступні роботи можна було проводити без додаткових питань. Зазвичай поверхні не вирівнюють занадто ретельно, а часто зовсім використовують шпаклівку в якості основного матеріалу обробки.


однак для досягнення найкращого результату в кладці стін , є необхідність в штукатурному розчині, який майстри рівними шарами наносять на поверхні. Зазвичай такі шари не дуже великі – близько 0,6 сантиметра, але можуть доходити і до 10 сантиметрів, якщо є які-небудь сильні нерівності та інші дефекти, що вимагають такого підходу. Найчастіше ж наноситься невеликий шар, якого достатньо для того, щоб стіни стали придатними для використання.


При роботі зазвичай слідують такій схемі: поверхні грунтуються, потім наноситься основний Штукатурний склад за допомогою механізованої штукатурки. Дуже важливо, щоб дотримувалися особливі температурні режими, які мають досить велике значення в даній роботі. Залежно від параметрів блоків можна використовувати і інші методи, що дозволяють досягти найкращого результату.


які особливості має кладка газобетону?

Так як газобетонні блоки не схильні до вигинів, їх неможливо використовувати як цеглу. Техніки кладок буде сильно різнитися, інакше можуть з'явитися тріщини і інші деформації. Тому потрібно додатково поштукатурити стіни і стелі, щоб приміщення стало більш міцним і готовим прослужити досить тривалий період без косметичного ремонту. На додаток до будівельної суміші можуть застосовувати скловолокно і серпянку різних розмірів.


які штукатурки придатні для роботи з газобетонними плитами?

внутрішнє оздоблення як газобетонних стін зазвичай проводиться будівельною сумішшю. Головне – слід дотримуватися відмінність між зовнішніми і внутрішніми матеріалами, так як їх придатність в роботах може дещо відрізнятися, і там, де потрібна особлива якість, краще скористатися спеціально призначеним для цього розчином. Також це знизить витрати на використовувані матеріали, а зовнішній вигляд буде радувати.


в якості готових основних складів зазвичай беруться гіпсові, гіпсово-вапняні, цементні і цементно-вапняні. Щоб краще зорієнтуватися у виборі, слід відразу уточнити товщину, яка буде необхідна при штукатурці. Найвищою якістю можуть бути зацікавлені люди, які збираються надалі пофарбувати поверхні. А ось перед іншими видами оздоблювальних робіт такої ретельності у вирівнюванні вже не буде вимагатися. Цементні розчини зверху можна прошпаклювати, щоб вони мали закінчений вигляд перед останньою стадією робіт.


види штукатурки

високі і низькі температури вимагають уважного ставлення з боку майстра, який буде штукатурити. Залежно від цих умов він підбере тут суміш, яка найкраще підходить для роботи. Однак слід відразу зазначити, що основною точкою температурної позначки, при якій роботи не виконуються, вважається мінус п'ять градусів. Тому, якщо ви хочете в майбутньому мати хороші і міцні стіни, не варто цим нехтувати.


Як правильно штукатурити


Перед штукатуркою необхідно добре заґрунтувати всі поверхні. Робиться це для підвищення ефекту зчеплення між матеріалами. Грунтова рідина вбирається і повністю висихає протягом доби. Потім штукатурну суміш розмішують до отримання однорідної маси за допомогою будівельного міксера. Поверхні акуратно заштукатурюються з використанням правила і великого шпателя. Потім поверхні затирають і шліфують на остаточному шарі.


головне при цьому стежити, щоб температура не коливалася в процесі робіт і тим більше не опускалася нижче рекомендованої позначки на термометрі. Якщо ж склад, який використовується в роботі, морозостійкий, то можна штукатурити і при більш низьких температурах. Для цього уважно ознайомтеся з інструкцією. Проміжок від +5 до + 25 градусів вважається найприйнятнішим.


не варто забувати, що при будь-яких сумнівах краще варто скористатися професійним підходом. Для цього можна запросити майстра або команду працівників, що спеціалізуються в даній області, так як вони знають основні тонкощі і нюанси при роботі зі штукатуркою.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: