режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Машина для штукатурки Київ

Щороку в будівництві з'являється диво техніки, завдяки якому будівельні роботи виконуються якісно і швидко. Одним з таких є машина для штукатурки. Шановні себе і своїх замовників фірми будуть використовувати машини тільки хороших і перевірених виробників.
 


Давайте розглянемо, що собою являє цей агрегат. Штукатурна машина складається з гвинтового насоса, повітряного компресора електрообладнання, приводу, шасі, і комплекту необхідних для роботи приладдя (рукава, вудки і т.п.). Вона не займає багато простору і дуже зручна у використанні.


При цьому у неї є ще багато переваг, які ми зараз і розглянемо:

- вона економна, так як з її допомогою наноситься один шар розчину, замість обов'язкових двох. Але ефект як від двох;

- при її використанні, робота значно прискорюється, при 220 V можна обштукатурити до 150 м;

- після нанесення розчину машиною, стіни висихають за кілька днів, після чого можна проводити оздоблювальні роботи;

- машинна штукатурка виключає будь-яку усадку і появи тріщин;

- береже тепло і оберігає від вологи.

найкращі виробляли машин для штукатурки (механнізована штукатурка), звичайно, знаходяться за кордоном. В першу чергу це Німеччина та Італія. Є машини російського і білоруського виробництва, вони значно дешевше, але і значно відрізняється не тільки якістю роботи, але і якістю самої її збірки. Хороша машина повинна працювати при 220 V і навіть трохи великій напрузі.

у будь-якому випадки, все залежить від уміння нею користуватися. Але, звичайно, перед хорошою бригадою штукатурів таке питання не стоїть.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄353 | | ✎() | | ( ☰ Механічна штукатурка )
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити 098-95-64-392
Заказ дзвінка на замір: