режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392

Вартість шпаклівки в Києві

у Києві та містах Київської області Механічна штукатурка стін і стель користується великою популярністю у великих забудовників і тих, хто займається приватним будівництвом і ремонтом власного житла. Багатьох людей цікавлять, скільки буде коштувати штукатурка, нанесена механічним способом, які переваги від цього отримує замовник?.


 

Якість підготовчого покриття на огороджувальних конструкціях всередині будівель і споруд істотно впливає на естетичне сприйняття їх фінішної обробки. У порівнянні з ручним шпаклюванням машинне покриття має ряд переваг:


- дивитися ціни

  • нанесення розчину, способом Механізована штукатурка в Києві, на оброблювані поверхні не вимагає надмірних фізичних зусиль від працівника.
  • рівномірний розподіл шпаклівки відбувається швидко;
  • швидкість виконання робіт дозволяє шпаклювати за 1 робочу зміну від 70 до 200 м2 поверхні стін.
  • висока продуктивність праці механізованої шпаклівки в Києві приносить значний економічний ефект. Особливо це відчутно при виконанні великих замовлень.
  • розчин готують на компактній розчинній станції.
  • на основі гіпсової сухої суміші штукатурка механічним способом має високу адгезію і чудовою пластичністю.
  • виконавці поряд з автоматизованою обробкою стін пропонують ряд послуг з підготовки поверхонь, зміцненню основ полімерною сіткою, шліфуванням застиглого покриття та ін.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄444 | | ✎() | | ( ☰ Шпаклівка стін )

Коментарі:

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: