режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Шпаклівка стін » Шпаклівка стін під фарбування. Київ.

Шпаклівка стін під фарбування. Київ.

Шпаклівка стін під фарбування Ціна за квадратний метр вельми відповідальний процес, в ході якого відбувається формування підготовчого покриття. Пофарбовані нерівності огорож акцентують всі її вади. Підготовці перед фарбуванням приділяється особлива увага. Машинна шпаклівка дозволяє отримати ідеально рівні площини протягом короткого часу.

Види шпаклівок.

Різні шпаклювальні матеріали призначені для використання в певних умовах. Застосовують три види шпаклівок:


гіпсова. для обробки вертикальних огорож всередині приміщень застосовують розчини на гіпсовій основі. Гіпсовий склад на оброблюваних площинах, завдяки високій адгезії і пластичності, утворює міцний абсолютно гладкий захисний шар. Склад не використовують в приміщеннях з високим рівнем вологості.

цементна. завдяки цементній основі шпаклівка має підвищену стійкість до вологи. У суху суміш додають вапно для додання розчину еластичності, що сприяє рівномірному розподілу матеріалу по всій поверхні огороджувальних конструкцій. Цементно-вапняним розчином шпаклюють стіни і стелі в умовах підвищеного рівня вологості і обробляють фасади будівель і споруд.

Полімерна. Синтетична шпаклівка коштує дорожче попередніх аналогів. Її перевага полягає в тому, що вона практично не дає усадки. Полімерними матеріалами обробляють стелі, закладають різні шви і місця змикання різнорідних конструкцій.


в Києві і в містах Московської області існує великий попит на шпаклівку стін механізованим способом. Даний метод має безсумнівні переваги перед ручним способом шпатлювання огороджувальних конструкцій, як всередині приміщень, так і фасадів будівель.

види шпаклівок

шпаклювальні сухі суміші торгові мережі продають в паперових мішках. Їх можна придбати трьох видів:

гіпсова. Самий вживаний склад, це гіпсова шпаклівка. Її застосовують для обробки огорож всередині приміщень. Нанесений шар розчину висихає і застигає протягом 2 годин.

цементна. Склад на основі цементу призначений для обробки фасадів будівель і споруд. Також їм шпаклюють стіни в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості – санвузли, кухні, Басейни, сауни та інше. В основному використовують цементно-вапняні розчини.

синтетична. Полімерні матеріали через відсутність усадки застосовують для шпаклювання стель, закладення деформаційних швів і місць примикання різнорідних огорож.

технологія механізованого шпаклювання під фарбування

у Києві та містах області таких, як Хімки, Долгопрудний, Лобня, Куркино та інших шпаклювання стін під фарбування виробляють машинну шпаклівку стін в кілька етапів:

  • стіни очищають від пилу, бруду і видаляють виступи.
  • площини обробляють ґрунтовкою, яка підвищує адгезію.
  • У змішувальну камеру засипають готову суху суміш і заливають воду.
  • готову суміш подається по шлангу в розпилюючий пістолет оператора.
  • спочатку наносять стартовий шар шпаклівки.
  • через 1 – 2 години наносять другий фінішний шар шпаклівки.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄403 | | ✎() | | ( ☰ Шпаклівка стін )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: