режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Шпаклівка стін » Шпаклівка механізована для будинків і квартир

Шпаклівка механізована для будинків і квартир

Процес зведення нових будівель, Реконструкція та ремонт, зміна внутрішнього дизайну приміщень не обходяться без проходження етапів оздоблювальних робіт. Одним з таких етапів є підготовка поверхонь (»основи") стін, стельових покриттів методом нанесення шпаклівки з метою усунення вад.

вирівнювання різних ступенів перепадів з використанням методу «мокрого» нанесення штукатурних шарів з використанням механізованого обладнання (механізована штукатурка), найбільш оптимальний варіант даного процесу.

переваги застосування шпаклівки при обробці

виходячи з власного досвіду, фахівцями нашої компанії відзначається, що популярність використання шпаклювальних сумішей серед потенційних клієнтів зростає. Це пояснюється тим, що поява широкого асортименту сухих сумішей і компонентів для приготування розчину дозволяє підібрати варіанти для будь-яких основних поверхонь (бетон, цегла, дерево). механізована шпаклівка стін для нанесення гіпсу на стіни тільки сприяє затребуваності даного способу внутрішньої обробки. Високі технічні характеристики готового покриття, забезпечують тривалі терміни експлуатації.

 

Використовуване нашою компанією обладнання забезпечує можливість виробляти внутрішню штукатурку будинків, дач, котеджів різних за площею, архітектурному виконанню. Ми надаємо послуги на території в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Святошино, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші

Шпаклівка стін ціна

ціни на шпаклівку можна дізнатися на спеціальній сторінці - дивитися


виконання робіт включає кілька етапів:

(основні етапи внутрішньої шпаклівки будинків)

  • підготовчий. Полягає в попередньому огляді об'єкта, визначення обсягу робіт для вибору типу штукатурних сумішей і їх кількості, підбору необхідного обладнання.
  • попередній. Визначається готовність основного матеріалу поверхні (дерево, бетон, цегла). При необхідності проводиться очищення, промивка, грунтування.
  • основний. Шпаклівка механізована – це спосіб суворої дозованості за кількісним і якісним складом наноситься на ділянку поверхні. Подача розчину може проводитися методом напилення або під тиском, в разі виконання робіт в складних місцях (стики віконних, дверних прорізів).
  • заключний. Залежно від готовності основних поверхонь і передбачуваної функціональності оброблюваного приміщення, кількість наносяться шарів може відрізнятися за кількістю шарів і їх товщині. Після нанесення кожного шару здійснюється їх додаткове вирівнювання. За бажанням замовника можливе нанесення декоративного шару.

шпаклівка механізована-замовити в Києві та області для будинків або квартир. Якісна штукатурка в стислі рядки.

 

у своїй роботі наші фахівці використовують виключно якісні шпаклювальні склади. Це дає можливість гарантувати щільність готової поверхні на будь-якому типі основного матеріалу стін, стель.


суміші на цементній або гіпсовій основі (прості, спеціальні) дають можливість підготувати оброблювану поверхню для подальших робіт (фарбування, обклеювання шпалерами, облицювання керамічною плиткою, панелями з гіпсокартону або МДФ). Всі матеріали екологічно безпечні.

 

Ми готові співпрацювати з будь-яким потенційним замовником в Києві та області.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄318 | | ✎() | | ( ☰ Шпаклівка стін )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: