режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Шпаклівка стін » Вирівнювання стін штукатуркою Київ

Вирівнювання стін штукатуркою Київ

Одним з етапів ремонту є вирівнювання стін штукатуркою. Штукатурні суміші використовуються в ремонті, якщо нерівності поверхонь перевищують 5-8мм.

Вирівнювання стін штукатуркою Київ

Штукатурка за основним складом буває двох видів: на цементній основі і на гіпсовій. Гіпсові штукатурні суміші підходять тільки для внутрішніх приміщень, мають білий колір. Цементні бувають як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. При вирівнюванні стін штукатуркою потрібно враховувати наступне: Якщо стіни планується фарбувати або обклеювати тонкими шпалерами, тоді краще використовувати гіпсові штукатурні суміші, так як фарбування білих стін зажадає менше шарів фарби для нормального кольору, ніж сірих. Однак, у гіпсової штукатурки є один великий мінус: коротка життєздатність розчину (20-60 хвилин). Це потрібно враховувати при визначенні обсягу виготовлення розчину.
Вирівнювання стін штукатуркою на цементній основі має одну незаперечну перевагу: цементні штукатурні суміші довше "живуть", ніж гіпсові. Зате колір висохлої штукатурки буде сірим. Але це не страшно, якщо ви зберетеся на стіни класти кахельну плитку або клеїти щільні непрозорі шпалери.

Вирівнювання кутів стін штукатуркою

Сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють зробити вирівнювання кутів стін штукатуркою швидше і якісніше, ніж в минулі часи. Одним з таких матеріалів є алюмінієвий або оцинкований куточок.
Вирівнювання кутів стін штукатуркою проводиться наступним чином: спочатку ми обрізаємо Штукатурний куточок по необхідним нам розмірами; потім наносимо розчин штукатурки на обидві сторони стіни і вдавлюємо куточок так, щоб він стояв рівно (це можна перевірити за допомогою рівня). Після цього акуратно рівняємо з'їхала штукатурку і після того, як вона висохне остаточно, що залишилися нерівності штукатурки шпаклюємо або видаляємо наждачкою. Наноситься розчин повинен бути такої консистенції, щоб після вирівнювання куточок не з'їжджав в сторону.

Інструмент для вирівнювання стін штукатуркою

Для вирівнювання стін штукатуркою нам знадобиться наступний інструмент:

Правило. Цей інструмент для вирівнювання стін необхідний в тому випадку, якщо ми вирішимо вирівнювати стіни використовуючи штукатурні маяки. Правило завжди має бути чистим і без шорсткостей.
Шпатель. Ремонт своїми руками передбачає використання шпателя в якості основного ровнітеля стін. Слід враховувати, що чим ширше шпатель, тим рівніше вийде поверхню стін. Так само цей інструмент застосовується для шпаклювання стін. Як і правило, шпатель завжди повинен бути чистим і гладким.


Дриль, насадка"міксер". Надягаємо на дриль насадку і заважаємо розчин для вирвніванія стін без особливих зусиль. Як тільки розчин готовий, відразу ж ретельно відмиваємо міксер. Це робиться для того, щоб шматки засохлої штукатурки не потрапили в розчин при наступному замісі.


І наостанок хотілося б нагадати про те, що не варто забувати про грунтовці стін. Вирівнювання стін штукатуркою у нас закінчено, тепер ми можемо приступити до шпаклювання стін.


Всього це можна уникнути замовляючи механізовану / машинну штукатурку в Москві і Московській області.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄229 | | ✎() | | ( ☰ Шпаклівка стін )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: