режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Ідеально рівні стіни

Всі прекрасно знають про те, що поверхня стін в більшості будинків складно назвати ідеально рівною, так як ще на стадії будівництва рідко хто контролює якість штукатурки.

Ідеально рівні стіни

Для того щоб зробити по-справжньому якісний ремонт квартири, варто попередньо подбати про вирівнювання стін для проведення подальшої обклеювання шпалер, нанесення декоративної штукатурки або фарбування.
Оптимальним варіантом в такій ситуації є шпаклівка стін, яку найкраще довірити професіоналам, так як далеко не кожен власник квартири або домашній майстер зможе зробити стіни ідеально рівними. У нашій компанії можна замовити якісне вирівнювання стін за доступною вартості, причому наші фахівці в залежності від поставленого завдання можуть виконати як ручне, так і машинне нанесення штукатурного розчину.

Види шпаклівки для стін

Залежно від того, для яких завдань необхідно вирівняти поверхню і для якого приміщення, ми можемо використовувати кілька видів шпаклівок, які розрізняються сполучною речовиною:

  • Гіпсовий. Використовуються тільки для внутрішніх робіт і в якості шпаклівки для стін під шпалери. У приміщеннях з підвищеною вологістю і температурою гіпсовий склад не наноситься – можуть з'явитися тріщини. Залежно від виду робіт може використовувати стартова або фінішна шпаклівка (відмінність у фракції). Завдяки невисокій вартості і мінімальної усадки користується особливим попитом;
  • Цементний. Можуть застосовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, так як стійкі до впливу вологи. Не використовується шпаклівка для стін під фарбування, так як Після висихання утворює сірий колір, який складно зафарбувати;
  • Латексний. Одна з сучасних шпаклівок на основі полімерів, тому може використовуватися всередині приміщень і для обробки фасадів, але коштує значно дорожче аналогів на основі цементу або гіпсу;
  • Акрилові. Універсальні склади, які по праву вважаються одними з кращих, так як не має усадки і відмінно вирівнюється, найчастіше використовується для фінішного вирівнювання. Істотний недолік-висока ціна.
Наші фахівці в залежності від поставленого завдання можуть виконати як ручне, так і машинне нанесення штукатурного розчину.

Етапи нанесення шпаклівки

Незалежно від того, чи буде проводитися шпаклівка стін під фарбування або ж необхідна шпаклівка стін під шпалери, процедура складається з декількох етапів:


Підготовчий. Проводиться максимальне очищення поверхні стіни від всіляких залишків старих покриттів (фарби, штукатурки, різноманітних цвяхів і дюбелів). Поверхня обробляється спеціальним розчином, який одночасно є антисептиком і покращує адгезію;
Нанесення вирівнюючого шару. При використанні цементних або гіпсових сумішей спочатку застосовується стартова шпаклівка, що дозволяє приховати всі нерівності стін. Для отримання максимально точних показників до стіни кріпляться спеціальні маячкові рейки, що виставляються точно за рівнем. Потім за допомогою правил поверхню вирівнюється;
Нанесення фінішного шару. Фінішний шар при шпаклівці стін є особливо відповідальним, так як він служить основою для інших будівельних робіт. Наноситься цей шар тільки після повного висихання вирівнюючого, інакше можлива поява тріщин і поверхня може бути неідеально рівною, і після додаткової грунтовки стін. Товщина шару регулюється шпателем;

Шліфування. Це процес необхідний для того, щоб максимально вирівняти поверхню як стін так і стелі. Для цього використовується наждачний папір або Алмазна сітка.


Ми не просто пропонуємо замовити вирівнювання стін, але і готові запропонувати низьку ціну шпаклівки стін за квадратний метр, гарантуючи при цьому високу якість і оперативність виконання робіт, справжні а не так як в анекдотах.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄306 | | ✎() | | ( ☰ Шпаклівка стін )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: