режим роботи: 9:00-20:00 098-95-64-392

Нанесення штукатурки

Пропонуємо вам Штукатурні роботи в києві та області за допомогою машинної технології нанесення речовини на поверхню. Якість матеріалів і досвід роботи – головна гарантія того, що штукатурка, буде рівною і прослужить не одне десятиліття.

Нанесення штукатурки

Важливо що б ви знали, що штукатурка невід'ємний процес в капітальному, а іноді навіть і косметичному ремонті. Варто, звичайно, згадати і те, що цей процес захищає ваше приміщення від зайвої вологи і можливості загоряння. Несе він за собою і декоративну і ізоляційну функцію.

В процесі нанесення штукатурки на стіни ми використовуємо новітні машини для штукатурки, завдяки яким розчин лягає рівно, робота робиться швидше і штукатурка тримається надійніше. Але не варто думати, що старий дідівський спосіб нанесення штукатурки вручну відійшов у минуле. Іноді і до нього ми звертаємося, все залежить від складності стіни і рельєфу.

досвід роботи нашої бригади навчив нас використовувати тільки якісні матеріали для штукатурки. Та й соромно було б, якби при використанні європейських технологій, ми б використовували матеріали не першого сорту. Та й що там говорити, штукатурка повинна триматися не тільки довго, але і при сильних вібраціях, які будинок відчуває навіть при сильному ударі дверима. Вам би не хотілося що б, при першому бавовні перший сантиметр, це в кращому випадки, відлетів.

з цього, ми пропонуємо нанесення штукатурки машинним способом - це надійний спосіб нанесення, відмінна технологія для людей які цінують якість життя. Будьте впевнені в завтрашньому дні!

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------
☄290 | | ✎() | | ( ☰ Механічна штукатурка )

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: