режим роботи: 08:00-22:00 098-95-64-392
Машинна / Механізована штукатурка » Механізована штукатурка » Замовити машинну штукатурку: 5 головних переваги технології

Замовити машинну штукатурку: 5 головних переваги технології

Наша компанія надає послугу нанесення автоматизованої штукатурки в Києві. Ми відгукуємося на замовлення і по регіону, особливо в містах - в Києві: Оболонь, Жуляни, Позняки, Дарниця, Бровари, Святошино, Ірпінь, Бориспіль, Буча ті інші. Застосування технології розглядається для реалізації проектів промислового та комерційного призначення.

у нас є мобільні установки, щоб виробляти чистові роботи в заміських будинках і квартирах. Обмежень для використання машинної штукатурки немає. також ми ділимося Електромонтажні роботи і загалом чорновий ремонт.

розставляємо пріоритети на користь механічного способу:

  • коли ручним способом вдається покрити 50 м2, механізованим — 150 м2 і більше. Різниця в швидкості виконання робіт в 3 рази.
  • Рівне, покрите однорідною сумішшю, підстава після твердіння відрізняється хорошим зчепленням з фінішними матеріалами.
  • розчин подається на стіни під тиском, в процесі замішування в обладнанні і нанесенні штукатурна суміш просочується повітрям. Після твердіння підстава відрізняється міцністю, в 2 рази перевищує у такій же поверхні, виконаної ручним способом.
  • автоматизована штукатурка на 30% дешевше обходиться замовника за рахунок автоматизації праці і економічній витраті матеріалу.
  • автоматизація процесів стає причиною зміцнення підстави, відсутності тріщин і рівномірного монтажу. Об'єктивно підвищити якість чистової обробки можна, замінивши ручну працю на механізований.

Райони Києва:

Машинна штукатурка Жуляни

Машинна штукатурка Оболонь

Машинна штукатурка Дарниця

Машинна штукатурка Святошино

Машинна штукатурка Позняки


Замовити механізовану штукатурку можна в нашій компанії по низькою ціною. можна багато говорити про матеріальну вигоду і економічній витраті матеріалу. Але найголовніше-все це без втрати якості, з великим відсотком міцності і зносостійкості. Ми пропонуємо конкурентну ціну за м2 на роботи з матеріалами. Йдемо назустріч, якщо замовник хоче використовувати в роботі свої матеріали. Незважаючи на велику кількість замовлень, реалізуємо проект в стислі терміни. Автоматизація чимало цьому сприяє. Для покриття стін великого промислового підприємства буде потрібно 5 днів. Чим більше обсяг робіт, тим менше оплата, так як трудовитрати на це невеликі.

Голосіївський район, Святошинський район, Солом'янський масив, Оболонь, Поділ, Печерський район, Шевченківський масив


-----------

Коментарі на сайті:

admin 21 лютого 2022 01:43

І в якості робіт...

Олексій 21 лютого 2022 01:32

Наскільки я зрозумів що перевага тільки в ціні?...

Валерій Київ 23 травня 2021 02:16

Щось я не зрозумів - Чорновий ремонт включає в себе штукатурку стін, чи Ви робите тільки саму штукатурку?...

Поширенні запитання:

коли краще починати Штукатурні роботи? послідовність робіт наступна: 1. Зведення стін, 2. Штукатурні роботи, 3. Електромонтаж, монтаж сантехніки.
Ми виконуємо всі види цих робіт розбиваючи їх на окремі етапи. Зазвичай економія становить близько 30-40% від вартості ремонту квартири "під ключ".

що за чим робити -Стяжку або Штукатурку? бажано робити спочатку механізовані Штукатурні роботи, а потім вже виконувати стяжку.

скільки будуть сохнути стіни? на швидкість висихання впливає температура повітря, вологість, а також матеріал і товщина штукатурного шару. Гіпсова штукатурка висихає за 5-7 днів. Цементно-піщана за 2-4 тижні.

Який мінімальний обсяг замовлення? У нас немає обмежень по площі механічної штукатурки, ми працюємо від мінімальних і до максимальних площ об'єкта.

098-95-64-392
Замовити дзвінок
Закрити

098-95-64-392


Заказ дзвінка на замір:
×
Ваш телефон::
Ваше імя:
Коли Вам зручно: